Novinka

pH plus 0,8 kg PontAqua

Katalógové číslo: 602048 Kategórie: ,

Pontaqua granulát pH plus 0,8 kg pre zvýšenie hodnoty pH.

Granulovaný prípravok je určený pre znižovanie kyslosti /zvyšovanie hodnoty pH/ v bazénovej vode. Voda na kúpanie by mala mať hodnotu pH v rozmedzí 7,0-7,4. V tomto rozmedzí je zaistené optimálne pôsobenie ostatných prípravkov na ošetrenie bazénovej vody a tým jej zdravotná nezávadnosť.

 

6,15  s DPH/ks

Nie je na sklade

POUŽITIE:
– Pre zvýšenie pH vody v bazénoch a vírivkách
– Pre vonkajšie aj vnútorné bazény a vírivky

pH + zvýši hodnotu o 0,1 pri dávke 10g/1m3 vody /cca 1 kopcovitá polievková lyžica na 1000l vody/. Dávkovanie sa robí tak, že vypočítané množstvo potrebné pre dosiahnutie hodnoty pH 7,2 sa rozpustí v plastovej nádobe s vodou a následne sa rovnomerne naleje do skimmera alebo do bazéna pri zapnutom filtračnom zariadení.

Bazén filtrujte aspoň 8 hodín. Následne zmerajte vodu pomocou pH testera a v prípade potreby pridajte pH+.
PH v bazéne nastupuje pozvoľna, preto je lepšie urobiť meranie až po niekoľkých hodinách. Ak budete merať pH ihneď po aplikácii, môže sa stať, že zbytočne zvýšite pH na vyššiu hodnotu ako požadujete.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,85 kg
Čiarový kód

5998045519067

Merná jednotka

ks

Máte otázku k produktu pH plus 0,8 kg PontAqua?